15/10/2026
๐ช๐ฎ๐ ๐ฑ๐ผ๐ฒ๐ ๐ฒ๐ฒ๐ป ๐๐๐ป๐ฑ๐ถ๐ฐ๐๐ ๐ป๐ ๐ฒ๐ถ๐ด๐ฒ๐ป๐น๐ถ๐ท๐ธ? ๐
Een syndicus doet heel wat meer dan mails beantwoorden en vergaderingen organiseren. Van vragen van mede-eigenaars en administratie tot het opvolgen van facturen, verzekeringen, onderhoud en technische problemen: achter de schermen komt er heel wat samen.
En soms betekent dat achter de computer zitten, soms bellen met een aannemer en soms gewoon zelf ter plaatse gaan om te zien wat er aan de hand is. ๐ง
Bij HaesImmo houden we die opvolging graag persoonlijk en praktisch, met korte lijnen en kennis van zaken. Zo zorgen we ervoor dat elke mede-eigendom de aandacht krijgt die ze nodig heeft.
Benieuwd wat HaesImmo voor jouw mede-eigendom kan betekenen? Neem contact op via [email protected] of ontdek meer op haesimmo.com